Adrasan Kamp Alanı

adrasan kamp alanı

Adrasan, kamp yapmak için ideal yerlerden biri olarak öne çıkıyor. Adrasan kamp alanı keşfederek harika bir deneyimden yararlanabilirsiniz. Üstelik Adrasan’da kamp yapacağınız pek çok yerler bulunmaktadır. Deniz, doğa manzarası ile iç içe olacağınız bir kamp serüveninden yararlanmak istiyorsanız o halde kmp için seçeceğiniz yerler şu şekilde olmalıdır:

Özbey Kamp Alanını Seçebilirsiniz!

Adrasan’a geldiğiniz zaman kamp yapmak için Özbey kamp alanını seçebilirsiniz. Burası hem dere kenarında hem de denizede yakın diyebileceğimiz bir mesafe olmasından dolayı kamp için uygun yerlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Buranın en güzel yanlarından biri ise aradığınız dinginliği en iyi şekilde sunuyor olması.

Yörük Obası Kamp Alanı Adrasan

Portakal ağaçları arasında kamp yapmak istiyorsanız aradığınız yer diyebiliriz. Çadır kurarak istediğiniz zamana kadar konaklayabileceğiniz Adrasan’daki en güzel kamp alanlarından biridir. Buranın sadece tek kusurunun denize uzak mesafede olması denebilir. Onun dışında ise çadırda rahat konaklama, elektrik, su, internet gibi pek çok hizmetlerden yararlanabilmeniz mümkündür. Buradaki işletme tarafından kamp severlere  kusursuz bir hizmet sunuluyor.

Havasu Park Kamp Adrasan

Havasu Park kamının hem karavan hem de çadır kampı için uygun bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Havasu Park kampına geldiğiniz zaman balık avlama, kaya tırmanışı, bisiklet sürme ve dalış sporunuzu keyifli bir şekilde yapmanız mümkündür. Adrasan kamp alanı denildiğinde mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden biri olmayı başarıyor.