Adrasan Nasıl Gidilir?

Tatil, kamp, plaj keyfini yaşamak isteyenler Adrasan’a gitmek istiyor. Fakat tatil için Adrasan seçildikten sonra ie Adrasan nasıl gidilir? konusu da tatil severler tarafından sıkça sorulan sorulardan biri oluyor. Adrasan’a ulaşım oldukça kolay olduğundan dolayı istediğiniz her zaman sıkıntı yaşamadan gidebilirsiniz. Özellikle Antalya’nın otogarından her gün düzenli bir şekilde Adrasan’a giden dolmuş seferleri bulunmaktadır. Otobüs ile ulaşımını yapmak Olimpus Çavuşköy sapağında inerek Adrasan’a giden minibüsleri kullanabilirsiniz. Kumluca Otogarına gelirseniz direkt olarak Adrasan’a giden minibüsleri bulabilirsiniz.

 

Araçla Adrasan’â Nasıl Gidilir?

 

Adrasan’a araçla gitmek isteyenler ise Antalya Kaş- Fethiye yolu üzerinden giderek Ulupınar’a geldikleri zaman tabelayı takip ederek Adrasan kavşağına gelebilirsiniz. Adrasan kavşağına geldiğiniz zaman ise yaklaşık 8 KM daha gittikten sonra varış noktasına ulaşmış olursunuz. Adrasan sahiline nasıl gidilir? diyenlerinde köyden 4 KM kadar daha araçla gitmeleri gerekecektir. Böylelikle karşınızda Adrasan sahilini bulacak ve tatil yapma keyfini de sorunsuz şekilde  yaşamaya başlayacaksınız.

 

Adrasan nereye yakın diyenler için Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olduğunu söylememiz gerekir. Muğla ile Antalya arasındaki bölgede kalan Adrasan, yerli ve yabancı ziyaretçilerin yaz sezonunda ilgi duyulan yerlerinden biri olmayı başarıyor.

 

Adrasan Otobüsleri Nerede? Nereden Kalkıyor?

 

Adrasan’a gelmek isteyenlerin yapması gereken Antalya otobüs terminaline gelerek Adrasan’a giden otobüsleri kullanmak olacaktır. Her gün Adrasan’a giden seferler olduğundan dolayı ulaşım yönünden sıkıntı yaşamazsınız. Adrasan nasıl gidilir? öğrendikten sonra tatil için hemen yola çıkabilirsiniz.