Tatilcilerin Yeni Gözdesi: Saklı Cennet Adrasan

Ülkemizin en gözde tatil noktaları arasında yer alan Akdeniz Bölgesi, hemen hemen her mevsimde keyifli tatil lezzetleri sunuyor. Seyahat etmenin ruha dokunan yanlarını hem güneşi hem de doğa rengiyle ön plana çıkaran Akdeniz Bölgesi, pek çok şehri ve beldesi ile adeta adından her an söz ettiriyor. Güzel olan, etkili olan ve huzurlu olan bir tatil için yapılacak işlemler o kadar da maliyetli değil aslında. Saklı cennet Adrasan da bu noktada yer alıyor.

Bu konuda kendine has ve marjinal bir doğaya sahip olan Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir mahallesidir. Muğla ve Antalya arasında bir bölgede yer alan Adrasan hem doğa dekoru, hem de organik yapısıyla renkli ve bir o kadar da huzurlu tatilin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Antalya’ya ortalama 95 KM uzaklıkta yer alan Adrasan, hem köy yapısı hem de organik ruhu ile hemen hemen herkese hizmet vermekte ve hitap etmektedir. Saklı bir cennet dememizin sebebi ise konum olarak ulaşımı uzak gibi görünse de araçlarla kolaylıkla ulaşılabilmesidir. Her güzelliğin belirli yoluculuğu olduğu gibi Adrasan köyünün de aynı yolculuğu bulunuyor.

Tabi burada pek çok güzellik de sizi bekliyor diyebiliriz. Adrasan üzerinde gezilecek birbirinden farklı lokasyon ile denizin ruhunu ve berrak bir yüzme keyfini en iyi seviyelerde yaşayabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Şimdiden keyifli tatiller diliyoruz.